Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу “Myrhorod Business Lab”

Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу “Myrhorod  Business Lab” – унікального web-ресурсу, спрямованого: на налагодження зв’язків між бізнесом, туристами та інвесторами  Миргородської громади. Портал був створений у рамках проєкту «Активізація бізнес-діяльності, як ключовий фактор економічної стійкості громади в період воєнного стану», переміг  у грантовому конкурсі в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Цей грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, а стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» (актова зала). Для участі у заході потрібно попередньо зареєструватися за посиланням. Час проведення заходу повідомиться після реєстрації.

Програма EU4Business спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та уряду Німеччини. Її зміст є виключною відповідальністю Миргородської міської ради та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.

#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ #city_support_EU_Germany_GIZ

Перейти до вмісту