Усі мають дотримуватися заходів безпеки під час сигналу “Повітряна тривога”!

На цьому наголосив міський голова Сергій Соломаха  під час  позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС. Зважаючи на посилення ракетних атак та використання ворогом нового озброєння, було широко обговорено питання безпекової ситуації в громаді. У нараді взяли участь: голова Миргородської РВА Віталій Дяківнич, керівники ДСНС, поліції, представник військової частини, суб’єкти господарювання, освітяни. На засіданні було наголошено на дотриманні алгоритму дій персоналу та відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, торговельних комплексах та інших закладах торгівлі  під час оголошеної тривоги. 

Також на комісії  ухвалили рішення про  організацію освітнього процесу в дистанційній формі  для Миргородської гімназії № 7.

Рекомендували органам виконавчої влади, іншим державним органам, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, розташованим на території Миргородської міської територіальної громади забезпечити виконання Протоколу № 6 від 22 серпня 2022 року  міської комісії з питань Техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яким затверджено алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту “Увага всім”, “Повітряна тривога”.

Перейти до вмісту