У Миргородській громаді відбувся Ярмарок вакансій

25 січня за ініціативи Миргородської міської ради у приміщенні Миргородської філії Полтавського обласного центру зайнятості (за адресою м. Миргород, вул. Гоголя, 94) було проведено «Ярмарок вакансій» для внутрішньо переміщених осіб та місцевих жителів.

       На ярмарку були представлені провідні підприємства та підприємці громади, а саме: ЗАТ ЛОЗ «Миргородкурорт», ТДВ «Миргородський хлібозавод», ПрАТ «Миргородський завод мінеральних вод», ТОВ МАЗ «Армапром», ТОВ М’ясокомбінат «Миргородський», Миргородське приватне орендне сільськогосподарське інкубаторно-птахівниче підприємство, КП «Спецкомкнтранс», КП «Тепловодсервіс», КНП «Миргородська лікарня інтенсивного лікування», Управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради, ПП «Телекомпанія СВС-ТВ», Фізична особа-підприємець Любов Хухра, Фізична особа-підприємець Владислав Софінський.

На «Ярмарок-вакансій» запрошено роботодавців з найбільш привабливих галузей для працевлаштування, щоб якомога більше людей різних професій та вікових груп, змогли отримати запрошення на роботу.  

Захід допоміг безробітнім дізнатися про актуальні тенденції на ринку праці та затребувані вакансії сьогодні і у майбутньому, познайомитися з провідними роботодавцями, отримати можливість працевлаштуватися та відновити свій економічний стан, отримати дієві інструменти, що допоможуть успішно пройти співбесіду і скласти якісне резюме, яке привертатиме увагу працедавців.

Перейти до вмісту