У Миргородській громаді презентовано проєкт «Курс на Незалежність»

26 вересня 2023 р. представником благодійного фонду «Повір у себе» Жанною Радько було презентовано підприємцям Миргородської громади грантовий проєкт «Курс на Незалежність». Розпочато другий набір на конкурс.

У минулому році  від нашої громади переможцями даної грантової програми стали двоє активних підприємців. У цьому році набір учасників триватиме до 12 жовтня 2023 року. Щоб стати учасником цього грантового конкурсу потрібно обов’язково заповнити анкету за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/15Bnw_NmFkdmTYHrF1N7cKwChHc0ZsgpG6bFchtSfDRo/viewform?edit_requested=true

до 18:00 години 12 жовтня.

Якщо ви маєте власну справу і потребуєте коштів для її масштабування, то цей конкурс саме для вас. Учасники можуть отримати гранти на суму до 20 000 євро кожен.

Учасниками проєкту можуть стати фізичні особи-підприємці, юридичні особи та фермерські господарства, які офіційно зареєстровані в Миргородській громаді. Перевага під час відбору надаватиметься вразливим категоріям населення, а саме: особам із інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам, родинам військовослужбовців тощо. Суб’єкти господарювання, які готові працевлаштувати зазначені категорії відповідно до Положення.

  • тематика бізнес-ідеї учасника повинна відповідати  темі конкурсу – виробництво харчових продуктів, переробка сільськогосподарської продукції, агросфера.

Деталі у Положенні 

https://drive.google.com/file/d/1f0N8tDX2jnDtyPJHynHBeIrbCskH93qd/view

Інформаційну та консультативну підтримку по даному проєкту надає відділ підприємництва, торгівлі та АПК міської ради.

За деталями можливо звертатись до «Інформаційного пункту підприємця» у понеділок з 13.00 до 17.00, середа та п’ятниця з 8.00 до 12.00. за адресою: вул. Гоголя, 171/1 кабінет № 9 або за телефонами 0635423341, 0970126836, 05355- 5-47-53.

Проєкт організовано завдяки партнерству українського бізнесу та Уряду Німеччини: Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку (BMZ), німецького банку розвитку DEG та агропромхолдингу Astarta-Kyiv Партнером з впровадження є благодійний фонд Благодійний фонд “Повір у себе”

Перейти до вмісту