Сприяємо розвитку молодіжного підприємництва

«Візуалізуйте те, про що мрієте і не бійтесь починати бізнес»  –  такою була тема засідання Молодіжного бізнес-клубу ЛНУ імені Тараса Шевченка, що відбулося в різних форматах. Онлайн у заході взяли участь головний спеціаліст відділу підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу Миргородської міської ради Інна Рубан та представниця бізнесу Миргородської громади Марина Шляхта.

Засідання відкрив директор навчально-наукового інституту економіки та бізнесу Валерій Хмель  та голова Молодіжного бізнес-клубу ЛНУ імені Тараса Шевченка Ярослава Винник.

Підприємиця Марина Шляхта розповіла про свій шлях до створення і розвитку власного бізнесу, дала настанови нашим студентам, відповіла на всі питання молоді і закликала не боятись відкривати власну справу: «Візуалізуйте те, про що мрієте і не бійтесь починати бізнес»

Головний спеціаліст відділу підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу Інна Рубан розповіла про підтримку малого бізнесу та систему грантів, яку надає Миргородська міська рада, а також відповіла на питання, які цікавили студентів.

Перейти до вмісту