Стартував 3-тій сезон грантової програми «СМІЛИВІ»

Самозайняті особи та підприємці Миргородської громади мають можливість здобути грант на власну справу на суму до 70 тисяч грн.

Якщо ви маєте цікаву бізнес-ідею, або вже відкрили власну справу і потребуєте коштів для її масштабування, то цей конкурс саме для вас.

Хто може брати участь:

  • для категорії «самозайнятість» – безробітні жінки та чоловіки віком від 20 до 55 років, які мають бізнес-ідею та готові до її реалізації.
  • для категорії «мікропідприємництво» – жінки та чоловіки віком від 20 до 55 років, які мають досвід підприємницької діяльності (щонайменше 3 міс. до оголошення конкурсу, мають зареєстровану юридичну особу або зареєстровані як ФОП), зареєстровані/перереєстровані на підконтрольній Україні території.

Перевага надаватиметься мікропідприємствам (ФОП, юр.особам), що мають на меті, в рамках конкурсу, створити додаткове робоче місце для вразливих категорій населення.

Встигніть заповнити анкету до 29 лютого 2024 р.

Положення про конкурс тут.

«Сміливі» — це благодійний проєкт агропромхолдингу «Астарта» в партнерстві з Райффайзен Банком, місія якого сприяти розвитку малого бізнесу в Україні, а також залучати до підприємництва внутрішньо переміщених осіб, членів сімей військовослужбовців і представників соціально незахищених верств населення.

Проєкт вже встиг себе зарекомендувати — під час першої та другої хвиль отримано понад 500 заявок та профінансовано 70 проєктів. Учасники під час проєкту проходять курс лекцій з підприємництва у воєнний час, вчяться складати бізнес-плани й залучати інвестиції. Автори найкращих ідей отримують гранти від 30 000 до 70 000 грн на розвиток свого бізнесу.

Перейти до вмісту