Співпрацюємо з бізнесом – допомагаємо громаді!

Грантовий конкурс “Курс на Незалежність 2.0” на території України діє другий рік поспіль. За цей термін підприємці нашої громади активно беруть участь у даному конкурсі. Миргородська громада сприяє відкриттю нових та стабільній роботі вже існуючих крафтових виробників різних сфер діяльності, оскільки місцева крафтова продукція знайомить туристів із культурою та гастрономічними цікавинками, а також збільшує економічний потенціал громади.

Наприкінці минулого року переможницею у другій хвилі конкурсу від Миргородської громади стала Людмила Шевченко.  Її невелике сімейне крафтове виробництво «Два Кума» розташоване в Миргороді. Приватний підприємець Людмила Шевченко реалізує свою продукцію у вигляді ковбас та м’ясних смаколиків більше 10 років.

Умовою конкурсу передбачено надання благодійної допомоги громаді у розмірі 10% від суми гранту. Оскільки важливим напрямом є забезпечення харчування пацієнтів, що перебувають у КНП «Миргородська лікарня інтенсивного лікування», було вирішено спрямувати дану благодійну допомогу на користь пацієнтам.

За словами головного лікаря Віктора Харченка, благодійну допомогу у вигляді м’яса свинини будуть використовувати для забезпечення харчування осіб, які перебувають на лікуванні та реабілітації у закладі.

Людмила Шевченко планує і надалі надавати благодійну допомогу громаді відповідно до умов конкурсу.  

Нагадуємо, що грантова програма “Курс на Незалежність 2.0” організована завдяки співпраці українського бізнесу та німецького банку розвитку – Агропромхолдингу «Астарта-Київ» та Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft mbH. Партнерами із впровадження є благодійний фонд “Повір у себе”, благодійна організація CO «Light of Hope»/БО «Світло надії» та агенція місцевого економічного розвитку «AMEP».

Перейти до вмісту