П’ять представників бізнесу громади увійшли до каталогу «Виробники Полтавщини»

У межах реалізації плану заходів Регіонального офісу міжнародного співробітництва Полтавської області, з метою популяризації продукції, виробленої представниками бізнесу Полтавської області, на закордонних виставках та ярмарках, було розроблено електронний каталог «Виробники Полтавщини» українською та англійською мовами.

У каталозі розміщена інформація про малий та середній бізнес, який виробляє продукцію із доданою вартістю. Компанії представляють сільськогосподарську галузь, харчову, легку та важку промисловості.  Миргородську громаду у цьому каталозі  представили  такі місцеві виробники: ТОВ „Укрлатагро” (сільськогосподарська галузь), ФОП Блонська Марина Олександрівна, ПРАТ „Миргородський завод мінеральних вод” (харчова промисловість), Товариство з обмеженою відповідальністю „Миргородський арматурний завод „Армапром” (важка промисловість), ФОП Потирайло Сергій Віталійович (легка промисловість).

Дана брошура була розроблена в межах реалізації грантового проєкту «Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу» в межах програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Відділ підприємництва, торгівлі та

 агропромислового комплексу міської ради

Перейти до вмісту