Підтримка місцевих виробників та налагодження співпраці – запорука економічної стійкості громади

Продовжуємо працювати над реалізацією Програми розвитку малого підприємництва та сільськогосподарського виробництва Миргородської міської територіальної громади на 2024– 2026 роки. Відбулася зустріч представників міської ради та керівників виробничих підприємств громади, на якій обговорили важливі питання діяльності підприємств, промоції продукції українського виробника та подальшої співпраці. У ході зустрічі були обговорені проєкти, які спрямовані на підтримку українського бізнесу на державному та обласному рівні попри широкомасштабну війну.

Представники  підприємств – місцевих виробників громади зацікавились можливостю долучення до державної платформи “Зроблено в Україні”, яка спрямована на популяризацію товарів, що виробляються в Україні шляхом маркування продукції відповідним логотипом. Практика споживання української продукції має стати частиною повсякденної культури кожного українця.

Також на зустрічі обговорили переваги долучення місцевих виробників громади до формування Каталогу товаровиробників Полтавщини. Це сприятиме популяризації торгових марок Полтавщини, насиченню споживчого ринку громади та області високоякісними і конкурентоспроможними місцевими товарами. Каталог буде розповсюджено на заходах із підприємствами інших областей для налагодження бізнес-зв’язків, розіслано торгово – промисловим палатам  та торговим мережам в межах країни, а також презентуватиметься представникам іноземних бізнес-делегацій для сприяння експорту місцевих товаровиробників тощо.

Перейти до вмісту