Незалежні творять майбутнє

Представники Миргородської громади взяли участь у форумі та виставці продукції переможців конкурсу грантів «Курс на Незалежність». Це проєкт про розвиток та партнерство заради України. Форум був представлений у форматі двох дискусійних панелей. У першій панелі брали участь малі підприємці, які були учасниками грантової програми та ділилися власним досвідом.

Друга панель дискусій була присвячена темі партнерства держави, місцевої влади та бізнесу.  Миргородську громаду в якості спікера представляла Наталія Молочко – заступник міського голови, начальник управління економічного розвитку та інвестицій міської ради.  Під час дискусії обговорили питання розвитку підприємницької діяльності та проєкти підтримки бізнесу, до яких долучається наша громада.

На форумі була представлена виставка-дегустація продукції переможців конкурсу грантів “Курс на Незалежність”, на якій  Миргородську громаду представляла переможець другої хвилі грантів – Людмила Шевченко, з крафтовими м’ясними виробами «Два Кума».

Ключовими результатами двох хвиль 2022-2023 років грантової програми «Курс на Незалежність» для Миргородської громади у сфері бізнесу стали:

  • у нашій громаді було обрано 3 переможці:
  • «Садиба Блонських» – виробництво крафтових сирів з козиного молока (Марина Блонська»;
  • Сімейна пекарня «ШтрудельОК» – виробництво хлібобулочних виробів (Марина Шляхта);
  • «Два Кума» – виробництво крафтової м’ясної продукції (Людмила Шевченко).
  • Загалом наші підприємці отримали устаткування, майно та обладнання на суму 1650 тис. грн.
  • Створено 6 робочих місць.
  • Переможцями 2022 р. передано 10% від вартості обладнання продукції як благодійної допомоги у продуктовий банк Миргородської громади для потребуючих верств населення, що вже реалізували свої бізнес проєкти.

Проєкт організований за підтримки українського агрохолдингу Astarta-Kyiv спільно з Урядом Німеччини — Федеральним Міністерством економічної співпраці та розвитку (BMZ), німецьким банком розвитку DEG та Благодійний фонд “Повір у себе”

Перейти до вмісту