Миргородська громада підтримує розвиток кластерного руху Полтавщини

Про системність у формуванні та розгортанні мережі галузевих та міжгалузевих кластерів в Полтавській області говорили учасники круглого столу «Розвиток кластерного руху Полтавщини», яке відбулося 3 квітня 2024 року у Полтавському державному аграрному університеті.  Захід організували: ГС “Науковий Кластер “Наукові Парки України” у партнерстві з Українським Кластерним Альянсом, за підтримки Полтавської ОВА та Полтавського Інвестиційного клубу.  Участь у засіданні круглого столу взяв і Миргородський міський голова Сергій Соломаха.

Основною метою круглого столу було обговорення системного процесу формування та розгортання мережі галузевих та міжгалузевих кластерів в Полтавській області. Організатори зазначають, що це сприятиме прозорому залученню додаткових інвестицій, втіленню нових інноваційних та стратегічно важливих проєктів, збільшенню обсягів експорту та створення нових робочих місць. В ході засідання обговорили проєкт плану дій на 2024-2025 роки та основні напрямки розвитку кластерного руху на Полтавщині.

Варто зазначити, що кластери є важливим чинником розвитку та рушієм сучасної економіки як регіону в цілому, так і окремо кожної громади Полтавської області. Наявність розвинутих кластерів сприяє розвитку малого та середнього підприємництва, підвищує конкурентоспроможність галузей та економічну стійкість громади, а також позитивно впливає на сталий розвиток.

Перейти до вмісту