Часткова компенсації роботодавцям витрат зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за новостворені робочі місця з Фонду підтримки підприємництва міста Миргорода.

ГРОШІ
Коли?
Постійний
Де?
Миргородська міська територіальна громада
Галузі:
Бізнес

Розмір Часткова компенсації: Сума фінансової компенсації за період дії Порядку з коштів Фонду не може перевищувати 50% витрат понесених учасником процедури часткової компенсації витрат роботодавця зі сплати ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за новостворені робочі місця .

Для кого: Учасниками процедури компенсації можуть бути суб’єкти підприємницької діяльності, які відповідають наступним критеріям Положення

Дедлайн: Приймання заяв на отримання компенсації та пакету документів, розпочинається з 01 жовтня 2022 року.

Коротка інформація: Порядок визначає механізм і умови часткової компенсації витрат суб’єктам господарювання зі сплати єдиного соціального внеску (далі – ЄСВ) на загальнообов’язкове державне соціальне страхування найманих працівників за новостворені робочі місця.

Даний Порядок набирає чинності з 01.10.2022 року та діє до 30.09.2023 року. Розрахунковими кварталами для нарахування компенсації витрат роботодавцю зі сплати ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за новостворені робочі місця вважаються ІV квартал 2022 року та І, ІІ та ІІІ квартал 2023року.

Підприємці Миргородської громади, які створюватимуть нові робочі місця, зможуть отримати часткову компенсацію ЄСВ.

Перейти до вмісту