ГРАНТОВА ПРОГРАМА НА 1 МЛН ДОЛАРІВ ДЛЯ КРЕАТИВНИХ ПІДПРИЄМЦІВ

ГРОШІ
Коли?
постійно до вичерпання загального бюджету програми.
Де?
Усі області
Галузі:
Бізнес

Під час міжнародного форуму «Креативна Україна» Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко та президент Київської школи економіки Тимофій Милованов домовились про виділення в рамках діючої грантової програми благодійного фонду «КШЕ» «Talents for Ukraine» окремого модулю індивідуальних грантів для креативних підприємців. Мета грантової програми «Talents for Ukraine» – допомогти зберегти і розвинути таланти в Україні. 

Участь у грантовій програмі можуть брати українці, які мають проривні ідеї і можуть мислити поза рамками, є талановитими і нестандартними, мають нетривіальний унікальний хід думок і яскравий розум. Загальний фонд грантової програми  – 1 млн доларів, ці кошти залучені від іноземних донорських організацій. Дизайн програми, менеджмент та експертне оцінювання забезпечує БФ «КШЕ».

Головне завдання – описати нестандартну і амбітну ідею, обґрунтувавши, чому саме вона заслуговує підтримки. Якщо ідея буде підтримана, її автор зможе отримати від 5 тисяч доларів на її подальшу розробку, а можливо і втілення. 

ДЛЯ КОГО?

Для креативних підприємців та підприємиць, які мають свою організацію або ні. Підтримуються як фізичні особи-підприємці так і фізичні особи, які залишилися працювати в Україні. Грантову підтримку може отримати тільки 1 особа, творчі тандеми та колективи можуть брати участь індивідуально. Впродовж дії програми підтримка надається тільки один раз.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

Перший етап відбору – повідомити про бажання взяти участь, через гугл-форму. Учасник має розповісти свою історію, описати ідею та пояснити, чому важливо її втілити, а також надати драфт кошторису в довільній формі та CV. 

Другий етап – за результатами відбору, комітет зв’яжеться з учасником щодо подальших дій.

Третій етап – учасник отримує кошти як фізична особа чи як фізична особа підприємець.

КОЛИ?

Конкурс відкритий постійно до вичерпання загального бюджету програми.

СКІЛЬКИ?

Сума підтримки – від 5 тисяч доларів на кожен креативний талант. У разі, якщо потрібна більша сума, учасник може обґрунтувати цю потребу. 

 

Джерело

Перейти до вмісту