Грант до 40 000 грн на навчання в ІТ для жінок

ГРОШІ
Коли?
Безстроково
Де?
Миргородська міська територіальна громада
Галузі:
Бізнес

Програма підтримки навчання в IT сфері для осіб (перевага надається жінкам), які відносяться до найбільш вразливого населення та постійно проживають на території України. Програму підтримує Global Affairs Canada.

Головною метою програми є економічний розвиток та розширення можливостей для зайнятості жінок, а також, збільшення їх доступу до інноваційних та більш оплачуваних сфер діяльності.

Загальний розмір гранту: до 40 000 грн. Грант може покривати до 100% витрат на навчання.

Участь у конкурсі можуть брати особи, які мають освіту, досвід, навички в IT сфері й наявність технічного устаткування відповідно до обраного напрямку начання. У першу чергу програма підтримує осіб, які постраждали від збройного конфлікту та мають соціальні та фінансові критерії вразливості:

  • жінки-внутрішньо переміщені особи;• жінки, які втратили роботу/постійний дохід внаслідок конфлікту або COVID-19;
  • безробітні жінки, освіта яких не дозволяє знайти роботу в районах релокації або в районах, що безпосередньо страждають від конфлікту;
  • жінки-голови родин з неповнолітніми дітьми;
  • особи (жінка або чоловік) з інвалідністю;
  • жінки, які доглядають за людьми з інвалідністю, з тяжкими хронічними захворюваннями, або за людьми похилого віку;
  • батьки (жінка або чоловік) – одинаки;
  • безробітні жінки з інженерною освітою, яка вже не є актуальною у зв’язку з перевагою інших прогресивних галузей або із закриттям підприємств.

Програма передбачає навчання на короткострокових та інтенсивних курсах (від 3 до 12 місяців) у провідних IT школах та академіях, які є партнерами ACTED.Грант покриває навчання на курсах вивчення мов програмування, Front-end, Back-end, тестування, комп’ютерна графіка та дизайн, та інших сучасних інформаційних та передових технологій. Очікується, що отримувачі гранту докладуть максимум зусиль у працевлаштуванні та протягом року почнуть працювати за обраним напрямком для досягнення мети проєкту.

Подати заявку за посиланням

Перейти до вмісту