Долучайтеся до участі в проєкті “Поєднання потреб науки та бізнесу для повоєнного відновлення економіки України”

БО “Українське Фулбрайтівське коло” за підтримки Посольства США в Україні розпочинає відбір заявок від вчених для участі у проєкті «Поєднання потреб науки та бізнесу для повоєнного відновлення економіки України», що реалізується за підтримки Посольства США в Україні. Мета проєкту полягає у поєднанні потреб науки та бізнесу для повоєнного відновлення економіки України в окремих галузях.

До участі запрошуються вчені, які мають напрацювання, дослідження чи розробки у галузі сільського господарства та енергетики і зможуть підготувати власні (за потреби командні) К&О-проєкти, а також стануть агентами змін в комунікації з бізнесом та інвесторами з метою комерціалізації наукових розробок.

Після навчання у рамках проєкту учасники зобов’язуються провести навчальний семінар/тренінг/ хакатон для членів місцевої громади.

У рамках проєкту для учасників буде організовано:

  • онлайн тренінги (3 дні) з метою напрацювання навичок самопрезентації та комунікації з бізнесом. Експерти проєкту – українські та іноземні практики і фахівці у відповідних галузях та у сфері 5&В-комунікації між ключовими зацікавленими сторонами: науковцями, бізнесом, громадськими організаціями і представниками місцевого самоврядування;
  • 2 хакатони (2 дні, офлайн, м. Київ) окремо для вчених у сфері енергетики та сільського господарства, де з допомогою фахівців вони зможуть вдосконалити свої проєкти з точки зору можливості зацікавити ними інвесторів та презентувати свої напрацювання експертам з метою пошуку спонсорів та інвесторів для подальшого фінансування К&О – проєктів.

Проєкт передбачає фінансування проїзду до та з м. Київ та проживання учасників під час проведення хакатонів.

Кількість учасників – 30 осіб для кожної сфери. Під час роботи учасники будуть розділені на команди по 2-3 людини в кожній.

Пріоритетні галузі: сільське господарство та енергетика. Вік, стать – без обмежень.

Участь у проєкті безкоштовна. Вибір кандидатів відбувається на конкурсній основі.

Для участі у проєкті потрібно у термін до 25 листопада 2023 р. заповнити реєстраційну форму за посиланням:

енергетична  сфера  – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd1KzPV43D2INzMwj2Hvrqz58FzYAHxZ8qzAPL0tac–zglhQ/viewform?usp=sharing

сільське господарство –

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMzWTeTUiWKzL56ES9YRNlDl2Ho2S_hjqcrZsfXnRjMRgvgw/viewform?usp=sharing

У разі виникнення запитань або потреби надіслати супутні документи/листи підтримки, будь ласка, звертайтеся до менеджера БО “Українське фулбрайтівське коло” Оксани Узлової за адресою :uzlovafulvia@gmail.com

За додатковою інформацією звертайтеся до Інформаційного пункту підприємця за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 171/1, приміщення ЦнАПу, каб.№ 9) або за телефонами: 0635423341, 0970126836.

                                                                                    Відділ підприємництва, торгівлі та

 агропромислового комплексу міської ради

Перейти до вмісту