До уваги підприємців малого та середнього бізнесу Миргородської громади!

Полтавська торгово-промислова палата розпочинає реалізацію грантового проєкту «USAID надає підтримку Полтавській ТПП у сприянні регіональному розвитку малого та середнього бізнесу та розширенню їхнього експорту» за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

 Проєкт надає можливість малому та середньому бізнесу скористатися пільговими умовами в отриманні наступних послуг Полтавської ТПП:

  • оформлення сертифікатів про походження товарів/послуг;
  • підготовка та оформлення документів на реєстрацію підприємства в Асоціацію Товарної Нумерації України GS1 Україна;
  • оформлення заявки на присвоєння товару асоціацією GS1 Україна ідентифікаційного номера (штрихкоду);
  • надання інформації про послуги/товар від МСП для включення до експортноорієнтованого каталогу Полтавської області.

Для отримання пакетів послуг Полтавської торгово-промислової палати у рамках реалізації грантового проєкту, просимо зареєструватися за посиланням на реєстраційну форму: https://forms.gle/gWg8iYWL9PFvKKPn8. Деталі за посиланням.

Граничний термін для реєстрації – понеділок, 12 лютого, 14:00.

Також, запрошуємо долучитися до інформаційного дня: «Нові можливості в отриманні послуг у рамках реалізації грантового проєкту» у форматі онлайн/офлайн.

Реєстрація є обов’язковою за посиланням.   

Проєкт реалізується проєкт протягом восьми місяців.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Перейти до вмісту