19 листопада – День працівників сільського господарства

Шановні аграрії! Дорогі працівники та ветерани  сільського господарства. Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Висловлюю шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом. 

Нині на ваших плечах тримається продовольчий фронт. Безмежна вдячність всім  представникам агропромислового сектору економіки нашої громади, які наповнюють бюджет, надають матеріальну та фінансову підтримку військовослужбовцям, внутрішньо переміщеним особам і соціально незахищених верствам населення, а також забезпечують продовольчу безпеку всієї України в умовах воєнного стану. Бажаю вам міцного здоров’я, миру та злагоди! Разом до Перемоги!

Із повагою

Миргородський міський голова Сергій СОЛОМАХА

Перейти до вмісту