Конкурс бізнес-планів фізичних осіб – підприємців Миргородської міської територіальної громади

ГРОШІ
Коли?
Щорічно відповідно до оголошення
Де?
Миргородська міська територіальна громада
Галузі:
Бізнес

Розмір гранту: Сума фінансування бізнес – плану становить не більше 50 відсотків загальної вартості проєкту, але не повинна перевищувати 50 тис. грн.

Для кого: Учасниками Конкурсу можуть бути суб’єкти підприємницької діяльності, які планують чи здійснюють реалізацію бізнес – плану на території Миргородської міської територіальної громади, та в тому числа фізичні особи – підприємці з числа вимушено переміщених осіб і, які відповідно до цього Порядку подали проєкт бізнес – плану

Дедлайн: щорічно відповідно до рішення конкурсної комісії, що оприлюднюється на офіційному сайті Миргородської міської ради.

Коротка інформація: Метою Конкурсу є відбір бізнес-планів, інноваційних підприємницьких ідей для реалізації на території Миргородської міської територіальної громади, що фінансуватимуться за рахунок коштів бюджету громади і спрямовані на розв’язання актуальних проблем соціальноекономічного розвитку, розвитку суб’єктів малого і середнього підприємництва, їх інвестиційної та інноваційної активності, просування вироблених ними товарів (робіт, послуг), результатів інтелектуальної діяльності на внутрішні і зовнішні ринки. Фінансування бізнеспланів здійснюється на безповоротній основі в рамках Програми.

Головні події даного Конкурсу:

Оголошується прийом заявок до конкурсної комісії з відбору проєктів бізнес–планів

Оголошується конкурс бізнес-планів для фізичних осіб-підприємців Миргородської громади

Продовжено конкурс бізнес-планів для фізичних осіб-підприємців Миргородської громади

Перейти до вмісту