Український урбаністичний форум 2024 у Чернівцях

ФОРУМ
Коли?
 13-14 вересня
Де?
Миргородська міська територіальна громада
Галузі:
Бізнес

З 2018 року Український урбаністичний форум сприяє обміну досвідом та мережуванню активіст_ок, дослідни_ць, представни_ць органів влади та усіх, хто зацікавлений у справедливому та сталому розвитку українських міст. Головна мета форуму — поглиблення дискусії щодо розвитку міст в Україні та посилення професійних і неформальних звʼязків у спільноті.

Український урбаністичний форум 2024 відбудеться у Чернівцях! Це вже шостий форум, і цього року ми хочемо звернути увагу на взаємодію суспільства та простору, а також будемо говорити про те, як створювати справедливі та доступні міста.

  • Коли? 13-14 вересня
  • Де? Чернівці
  • Як? Дводенна офлайн-подія
  • Робочі мови події: українська та англійська з синхронним перекладом
  • Участь у форумі безоплатна

Зареєструватись за посиланням

Тема цьогорічного форуму «Суспільство і простір». Протягом двох днів ми будемо говорити про звʼязок соціального та просторового розвитку українських міст. Наскрізними темами Форуму стануть оновлення житлової політики та розвиток соціального житла в Україні, планування інклюзивного та сталого міського майбутнього, мобільність та розвиток громадського транспорту, перспективи розвитку освіти у сфері міських студій і планування.

Форум поєднає у собі як вертикальні формати панельних дискусій та презентацій, так і горизонтальні активності, зокрема прогулянки, воркшопи та неформальне мережування. Крім цього, Український урбаністичний форум 2024 стане майданчиком для зустрічі та обміну досвідом серед представників і представниць низових ініціатив, органів місцевого самоврядування, дослідницьких інституцій та міжнародних організацій.

Детальніше тут

Перейти до вмісту