Освітньо-грантова програма «СИЛА ЖІНОК»

ГРОШІ
Коли?
14 квітня 2024
Де?
Миргородська міська територіальна громада
Галузі:
Бізнес

СИЛА ЖІНОК (WMNpower.org)це освітня грантова програма підтримки жіночих ініціатив з обсягом фінансування проєктів учасниць 5,7 мільйонів гривень у 2024 році, спрямована на налагодження взаємодії громадянського суспільства із місцевою владою та бізнесом в нових умовах, вирішення нагальних гуманітарних потреб в громадах, розвиток компетенцій і сприяння згуртованості жінок з різних сфер, підвищення стійкості цивільного населення в Україні.

Основними компонентами програми є освітня, консультаційна та фінансова підтримка місцевих жіночих ініціатив для визначення та адресування наявних криз та потреб у гуманітарній допомозі цивільному населенню, а також забезпечення ефективного відновлення України. 

👍 Підтримуємо громади, допомагаємо місцевим жінкам-лідеркам та підприємицям!

Заявки на участь приймаються від: 

🔹 активісток, волонтерок, громадських діячок;

🔹 представниць органів місцевого самоврядування;

🔹 соціально-відповідальних підприємиць (з фокусом на підприємиць, які мають статус ВПО та займаються виробництвом товарів першої необхідності).

🔸 150 жінок-лідерок та їх команд отримають освітню, експертну підтримку з фокусом на розвиток власного потенціалу для стабілізації та адаптації роботи до умов воєнного часу, налагодження існуючих та побудови нових партнерств, координацію спільної діяльності з місцевими волонтерськими групами, органами влади, бізнесом, міжнародними донорами для забезпечення ефективного реагування на виклики, пов’язані з російською агресією проти України та об’єднання зусиль для відбудови та розвитку.

🔸 50 гуманітарних ініціатив учасниць програми отримають фінансування обсягом до 114 тисяч гривень кожна. Загальний обсяг фінансування ініціатив у 2024 році –  5,7 мільйонів гривень. 

🔸 50 жінок-підприємиць отримають додаткові освітні можливості, експертні консультації щодо розвитку та масштабування власної справи, можливість представити свою продукцію для замовлення в рамках програми.

Контакт та детальна інформація:

Детальніше за посиланням

WMNpower.org@gmail.com

Залишити заявку на участь

Перейти до вмісту