ГРАНТОВА ПРОГРАМА «СТВОРЮЙ» НА $1 МЛН ДЛЯ ЖІНОК-ПІДПРИЄМИЦЬ

ГРОШІ
Коли?
до 31.07.2024 (включно)
Де?
Миргородська міська територіальна громада
Галузі:
Бізнес

«СТВОРЮЙ!» – грантова програма для підтримки підприємиць у сфері виробництва. Програма започаткована Міністерством економіки України за фінансової підтримки Ukraine-Moldova American Enterprise Fund та за реалізації KSE Foundation. Впроваджується у партнерстві з AT «Ощадбанк».

Грант до $15 000* можна витратити на придбання обладнання і частково (разом не більше 30% суми гранту) на програмне забезпечення та навчання.

*до вирахування податку

Бізнес з виробництва чи переробки має бути зареєстрований і розташований на території України. Водночас ми будемо раді підтримати тих, хто експортує свої товари за кордон.

Гранти «СТВОРЮЙ!» передбачені для жінок, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці (ФОП) відповідно до чинного законодавства, або які є співвласницями товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ) чи приватних підприємств із часткою участі понад 50%.

Грантова програма є елементом комплексної стратегії держави, спрямованої на забезпечення гендерної рівності в країні, разом з інформаційною кампанією «Звісно, зможеш!» та іншими ініціативами.

Необхідними умовами для надання гранту «СТВОРЮЙ!» є:

  • відсутність господарської діяльності на тимчасово окупованій території України;
  • відсутність рішення суду про притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію, справи про банкрутство, припинення господарської діяльності;
  • відсутність заборгованості перед бюджетом.

Детальніше за посиланням

Перейти до вмісту