Акселераційна програма для українок «Відважна 2.0»

ГРОШІ
Коли?
28 квітня 2024
Де?
Миргородська міська територіальна громада
Галузі:
Бізнес

Долучайтеся до нового сезону візійного жіночого акселератора «Відважна», який об’єднає як майбутніх підприємиць, які тільки хочуть створити бізнес, так і досвідчених, які потребують підтримки у розвитку підприємства. 

Новий сезон візійного жіночого акселератора «Відважна 2. Масштабування та діджиталізація» впроваджує мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» та глобальної ініціативи She’s Next Empowered by Visa.

На учасниць очікує:

  • по 100 000 гривень фінансової підтримки для 40 учасниць
  • по 400 000 гривень додаткового фінансування отримають 3 фіналістки в категоріях: «Дебютантка», «Візіонерка», «Безбар’єний бізнес-проєкт»
  • 17 освітніх модулів, 14 провідних бізнес-спікерів та 150 експертів у межах буткемпів 

Акселератор поєднуватиме два формати навчання:

  • Онлайн-навчання, де учасниці проходитимуть загальну освітню програму, яка  базуватиметься на принципах практичності, інтерактивності та провідних підходах у бізнес-освіті на чолі із провідними спікерами.
  • Офлайн та віртуальний буткемпи на базі 10 центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес, де учасниці пройдуть поглиблене навчання з бізнесу та отримають менторський супровід. Перевага участі в буткемпах надаватиметься інклюзивним бізнес-проєктам та тим, хто готовий імплементувати дані принципи у діяльність підприємства.

Долучитися можуть всі жінки незалежно від віку, регіону та досвіду ведення бізнесу. Тож реєструйтеся та обирайте зручний спосіб участі: онлайн чи офлайн. 

Зверніть увагу:

  • Аплікаційна заявка включає перелік запитань, необхідних для оцінки компетенцій учасниць та короткий опис власної ідеї або бізнесу для проходження відбору на участь в програмі;
  • Заповнення реєстраційної форми на програму може тривати понад 15 хвилин.
  • Одним із пунктів анкети буде додавання короткого відео про власний бізнес-проєкт (презентація до 2 хвилин у вільному стилі, але з дотриманням вимог проєкту). Надання відео вважатиметься перевагою при відборі учасниць до буткемпів.

🗓  Тривалість освітньої програми: травень-серпень 2024 року

Більш детально за посиланням

Заповнити анкету для участі

Перейти до вмісту